مشاوره ساکنین شهرستان ها با دکتر شهریار یحیوی

اطلاعات مورد نیاز برای ساکنین شهرستان ها

مشاوره آنلاین و تعیین وقت با دکتر شهریار یحیوی

لطفا تصاویر خود را از فاصله یک متری و با دوربین اصلی گوشی (همانند تصویر نمونه) به همراه اطلاعات لازم در پیام رسان "واتساپ" به شماره زیر ارسال کنید.

09014632425

روی شماره کلیک کنید. 

اطلاعات لازم: 

نام و نام خانوادگی / سن / شهر محل سکونت / شماره تماس اضطراری / سابقه جراحی / سابقه بیماری / سابقه دیابت / سابقه بیماری قلبی / سابقه مصرف داروی خاص / آلرژی به غذا یا دارو

تصویر نمونه:

نکات مهم

  • خواهشمند است قبل از مطالعه این بخش، مطالب مربوط به دانستنی های عمومی برای کلیه بیماران را در قسمت مربوطه مرور بفرمایید.
  • انجام مشاوره آنلاین (قبل از سفر به تهران) برای ساکنین شهرستان ها ضروری است. در صورت نیاز به رزرو وقت عمل، باید در ابتدا حتما مشاوره آنلاین انجام شود.
  • مطالعه این بخش را برای آن دسته از عزیزانی که مقیم شهرستان های دور هستند و در عین حال به علت مشغله کاری، دارای محدودیت زمانی برای اقامت در تهران می باشند، توصیه می کنم.
  • برای آن دسته از عزیزانی که مقیم شهرستان ها هستند و محدودیت زمانی و مکانی دارند باید عرض کنم، در صورتیکه درمورد عمل جراحی زیبایی بینی توسط اینجانب مصمم هستند، می توانند پس از مشاوره آنلاین، رزرو وقت عمل و فیکس کردن زمان عمل با منشی مطب، یک یا دو روز قبل از عمل به مطب مراجعه کنند (جهت ویزیت) تا کارهای قبل از عمل انجام شود.
  • پس از انجام عمل جراحی دو حالت وجود دارد یا بیمار می تواند حداکثر پنج الی هفت روز درتهران بماند که چه بهتر، اما گزینه دیگری هم هست که فردای روز عمل بیمار به شهرستان خود بازگردد و روز هفتم یا هشتم برای باز کردن پانسمان روی بینی به تهران بیاید.
  • بدیهی است پس از باز کردن پانسمان روی بینی ویزیت بعدی حداقل دو ماه بعد خواهد بود.

دکتر شهریار یحیوی